5 יתרונות מרכזיים של שימוש במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית מהווה שירות חדשני ופורץ דרך לאיתור נזילות ותיקון נזילות מים וביוב. טכנולוגיה זו מספקת פתרון אינסטלציה ייחודי ואפקטיבי למציאת הבעיה בזמן קצר, תוך חסכון משמעותי בכלים ובלגן.

בעבר, במטרה למצוא את בעיית האינסטלציה, היה לעיתים צורך לשבור קרמיקות, לפתוח צינורות וצורך בביצוע פעולות כאלו ואחרות שהשאירו צלקת בנפשם של הלקוחות וזאת מעבר לנזק הפיזי שנגרם לבית שלהם. כיום, איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר למצוא את הבעיה בקלות ובפשטות מבלי להשתמש בשיטות הישנות שפשוט הפכו ללא נחוצות.

אך מהי בעצם מצלמה טרמית? כיצד היא מאתרת את מקור הבעיה? ומהם היתרונות של שימוש באיתור נזילות במצלמה טרמית?

 

מהי מצלמת טרמית וכיצד היא פועלת?

מצלמה טרמית מאפשרת לבעל המקצוע לאתר בקלות ובפשטות את מקור הנזילה. המצלמה מציגה רמות טמפרטורה שונות בכל שטח מצולם. כל חפץ באשר הוא הינו בעל טמפרטורה שונה ובאזור עם הכי הרבה רטיבות, יהיה שינוי דרסטי ונראה לעין בטמפרטורות כך שבמספר תזוזות של המצלמה ניתן לאתר במדויק את מקום הפגע.

לאחר איתור מקום הפגע, אנשי המקצוע של משה שליו יתקנו את הנזילה ללא הרס סתמי (אלא במידת הצורך), וללא השארת צלקת אצל הלקוח.

 

יתרונות השימוש בשיטה מתקדמת זו

איתור נזילות במצלמה טרמית מחזיקה באמתחתה מספר יתרונות על פני השיטות המסורתיות והישנות בהם התשמשו בעלי מקצוע עד היום. שימוש במצלמה הטרמית עושה הרבה יותר מרק להציג את שינויי הטמפרטורות באזורים השונים.

גלו 5 יתרונות מרכזיים לשימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות:

 

1. מכשור מתקדם

אם בעבר היה צורך בשימוש בפעולות מעט מרחיקות לכת כמו שבירת קיר במטרה להגיע אל המקום בו ככל הנראה נמצאת הבעיה (ולעיתים לא כך הדבר), כיום אין צורך לגעת בשום דבר כדי לאתרה.

איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר לכם להיות רגועים שלא יבוצע שום מעשה מרחיק לכת שלא לצורך. לכן, אם אתם מעוניינים לחסוך לעצמכם כאב ראש, המון בלגן ורעש, כדאי שתבחרו בשיטה זו.

 

2. איתור בעיות מבניות

לעיתים, מקור הבעיה אינו אצלכם בבית אלא במערכת הניקוז של הבניין או העירייה. הבחנה בסדקים גלויים היא הצעד הראשון, אך עשויים להיות סדקים נסתרים שהעין האנושית לא תזהה. אם זה המקרה שלכם, חדירת מים אל ביתכם היא לא הבעיה היחידה שלכם.

שימוש במצלמה טרמית עוזר לאתר את הבעיות הנסתרות ומבטיח שתוכלו לישון הרבה יותר בשקט במהלך הלילה.

 

3. איתור התקלה במהירות

איתור נזילות במצלמה טרמית הוא עניין פשוט ביותר ולוקח מספר דקות בודדות. כל שיש לעשות הוא להפעיל את המצלמה ולעבור על האזורים הבעייתיים. תוך מספר דקות, המצלמה תאתר, באמצעות שינויי הטמפרטורות, את מקור הבעיה ובעל המקצוע ייגש לעבודתו ויפתור לכם את הבעיה.

המצלמה מאתרת במהירות לא רק את האזור הבעייתי אלא גם את גורם הבעיה, בין אם מדובר בחסימה של הצנרת או זרימת מים אל מחוץ לצנרת. האיתור הפשוט והקל עוזר לבעל המקצוע לבצע את עבודתו ביעילות רבה יותר ובמהירות גדולה הרבה יותר.

 

4. מצלמה קלת משקל

שימוש במצלמה טרמית לא מצריך סחיבה של כלים רבים וכבדים כמו בימים עברו. כל מה שצריך הוא לקחת את המצלמה הקלה ולמצוא את הבעיה. עבורכם, זהו יתרון חשוב כיוון שכך אין שום צורך בשימוש במכונות כבדות ומסורבלות כמו בעבר, או בשימוש בפטיש כבד למציאת הנזילה באמצעות שבירה של קירות ואריחים. המצלמה הקלה תאתר את הבעיה במספר דקות בודדות.

 

5. חיסכון

הדמיה תרמית עשויה להיראות יקרה אך תגלה שהיא זולה משמעותית מהעלות הכוללת שתסתכם בשימוש בכל טכניקה אחרת לאיתור נזילות. בשל כך, הרבה יותר שווה לכם לבחור באיתור נזילות במצלמה טרמית, גם כלכלית וגם לשקט הנפשי שלכם.

 

איתור נזילות במצלמה טרמית – ביצוע עבודה יסודית

שמירה על איכות חיים טובה היא לא עניין של מה בכך. כאשר הקירות מתחילים להתקלף או להציג כתמי רטיבות – אל תחכו, התקשרו אלינו במהירות האפשרית. אנו נזהה כל בעיה של נזילות באמצעות מכשור מתקדם, ונטפל בה ברמת מקצועיות הגבוהה ביותר.

איתור נזילות במצלמה טרמית הוא שירות חשוב ומומלץ ביותר, שירות שיבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. בין אם מדובר במשרדי החברה, בבית פרטי ובין אם מדובר בדירה בבניין מגורים, כולנו שואפים ליצור סביבת מגורים איכותית וברמה גבוהה.

בהתאם לכך, חשוב לשמור על ערנות ולזהות סימנים המעידים על סכנת נזילה ולאתר את מקור הבעיה במהירות האפשרית ולטפל בה.

משה שליו ישמח לסייע לכם בכך, החל מביצוע הבדיקה במצלמה טרמית, קריאת הממצאים והתאמת הפתרון המדויק ביותר – בואו ליהנות משירות איכותי, מקיף ומתקדם.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו או שלחו הודעה ונחזור בהקדם!

5/5 - (1 vote)
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן