צילום קווי ביוב מחיר

דליפת מים היא דבר נפוץ מאוד. לפעמים נזילות נגרמות כתוצאה מגשם ואיטום לקוי של הרצפה או קירות. עם זאת, במקרים רבים הנזילה נגרמת כתוצאה מתקלה במערכת הביוב בבית. אם אתה מנגב את טיפות המים על הרצפה כל היום, מומלץ לפנות לבעל מקצוע בהקדם האפשרי, הוא יאמר לך מדוע זה קרה ואת הסיבה לדליפה. אחת הדרכים לזהות את מקור הנזילה היא צילום קווי ביוב.

כמה עולה צילום ביוב ואיך הוא עובד?

אחת השיטות הנפוצות ביותר לאיתור נזילות בביוב היא שימוש במצלמת סיבים אופטיים. אז איך זה עובד? תהליך צילום ביוב עם סיבים אופטיים דורש שלושה שלבים עיקריים-

• ההכנה – שלב ההכנה הוא השלב בו הביוב “מתכונן לבואה” של המצלמה.

אם יש סתימה בצינור, יש לפתוח אותה לפני הכנסת הסיבים. הסיבה לכך היא שהסיבים דקים מאוד, כך שאם תתרחש סתימה, היא לא תוכל לפתוח אותה ולכן לא תוכל להמשיך לאורך הצינור. בנוסף, במקרה של סתימה, הסיב האופטי עשוי להיפגע. במקרה של הצפה יש לשאוב את הביוב, אחרת הסיב האופטי לא יוכל לצלם את הצינור בבירור. לכן, תחילה יש להכין את הצינור להכנסת הסיב האופטי. חשוב לדעת שרוב בעלי המקצוע לא יעשו את ההכנות בעצמם, אלא יבקשו ממך להזמין אינסטלטור שיפתח את הסתימה או שאיבת המים.

איתור נזילות משה שליו מספקים גם שירותי אינסטלציה מתקדמת ע”י אינסטלטור מוסמך!

הכנסת מצלמת הסיבים- מאתר נזילות יכניס את מצלמת הסיבים לצינור הביוב. הסיב האופטי למעשה יועבר ישירות למסך של מצלמת הביוב ויחשוף את הפגם בצינור ומיקומו. דוגמאות לכך כוללות צינורות שהתמוטטו, חפצים תקועים, שורשים ארוכים לביוב וכו ‘.

•הפקת דו”ח מסודר (בהתאם לדרישה) – לאחר סיום התהליך והמצלמה שהציגה את הליקויים ומיקומם המדויק לאורך הביוב, והכשל התגלה, ניצור דוח המפרט את הממצאים השונים וכיצד לפתור את הליקויים שנמצאו.

מומלץ לבצע צילום ביוב לפני שקונים דירה

אם אתם קונים דירה, מומלץ לצלם את הביוב לפני הקנייה. במיוחד אם הדירה שאתה קונה היא דירה ישנה או מראה סימני רטיבות או נזילה. במקרה זה, מומלץ לבדוק מראש את מצב צנרת הביוב, לא לאחר שנכנסים לדירה ותצטרכו לגור בה ולהתמודד עם תקלה בצנרת הביוב. במצבים מסוימים כשמתגלה כשל שיש לתקנו, מחיר זה מתקזז ממחיר הקנייה.

טופס 4

טופס 4 הוא טופס שיש להוציא על מנת לקבל היתר להקמת בית או בניין. לאחר השלמת הבנייה יש להגיש בקשה לטופס 4 שתאשר כי אנשים יכולים לגור במבנה הנ”ל. אחת הדרישות בטופס 4 היא להוכיח כי צינור הביוב תקין ומתאים למגורים. במקרה זה ניתן לבצע צילום קו ביוב מקצועי ע”י בעל מקצוע מוסמך.

צילום קווי ביוב מה המחיר?

עלות הצילום משתנה מבית לבית. שימו לב כי המחירים הרשומים קשורים רק לאיתור מקור הדליפה.

במקרה של דיור פרטי, המחיר זהה למחיר לאיתור נזילות, שנע בין 1,200 ש”ח ל -1,600 ש”ח לפני מע”מ.

אם מדובר בקו ראשי, המחיר יכול גם לעלות 2500 ₪ ויותר (תלוי במספר הקומות). כמובן שגם מבנים ישפיעו על הצינור ויסבכו אותו.

בכל מקרה ממומלץ להתייעץ אתנו לגביי המקרה שלכם ויינתן מחיר בהתאם.

צילום קווי ביוב -מי מבצע אותם?

כאשר אתם מעוניינים לצלם את הביוב, אנא וודאו שיש למאתר הנזילות סיב אופטי ויש לו ניסיון בצילום ביוב. שימו לב כי מצלמות הדמיה תרמית אינן פועלות כמו סיבים אופטיים, לכן אם ברצונכם לצלם ביוב, חשוב מאוד לוודא כי יש סיב אופטי.

אם גם אתם זקוקים לצילום קווי ביוב במחיר הוגן , לייעוץ טלפוני ללא עלות חייגו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור בהקדם

השאר פרטים וקבל ייעוץ והכוונה:

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן