איתור נזילות בחולון

נזילות ורטיבות הן תופעות מוכרות כמעט בכל דירה או בית. על מנת לזהות דליפת מים מבלי לפגוע בצינורות או בקירות הבית, משתמשים כיום במצלמות הדמיה טרמית. אם אתם מחפשים מומחה לאיתור נזילות בחולון, הגעתם למקום הנכון!

חברתנו משתמשת בטכנולוגיה הטובה ביותר לאיתור נזילות מים ונזקי צנרת!

יש לנו תעודת אינסטלטור מוסמך ואנו מגיעים גם לחולון והסביבה.

לא כל אינסטלטור יודע כיצד להשתמש במצלמת הדמיה טרמית לאיתור נזילות. לכן, מאמר זה נכתב לפניכם כדי ליידע אתכם כיצד לבחור מומחה איתור נזילות או חברת איתור נזילות  בחולון.

איתור נזילות בחולון -מתי אנחנו צריכים אותה?

ישנם מספר סוגים של נזילות מים, ובמאמר הזה אציין 2 מהן אשר עשויות לדרוש ממך להזמין שירות לאיתור נזילות מים בחולון.

סוג הדליפה הראשון מתייחס לסימני רטיבות הנראים לעין.

אם כי על פניו ברור שאין צורך בשירות זה, מכיוון שכאן סוף סוף אנו רואים כתמי רטיבות ועובש על הקיר או התקרה, כך שלמעשה אנו חושבים שמצאנו את מקור הנזילה. למרבה הצער, זה לא המצב.

גם אם אתה נתקל בכתמי עובש ורטיבות על הקיר, הדבר אינו מעיד על מקור הנזילה.

כתמי מים אינם מופיעים ישירות עם הנזילה, אלא נוצרים לאחר תקופה ארוכה במקום הדולף. חשוב מכך, אנו ממליצים לא לחכות שזה יקרה, אלא לנסות לחזות ולתקן את הנזילה בהקדם האפשרי, מה שיכול לחסוך לכם עלויות מיותרות בגין נזקי צנרת ו/או שיקום נזקים שנוצרו בתקרה או קיר.

סוג נוסף של דליפה שקשה יותר לאתר אותה הוא נזילה סמויה מן העין.

במקרה שכזה, אם אין טכנולוגיה מתקדמת (כגון מצלמה טרמית) לאיתור הנזילה, לא ניתן לאתר את הנזילה. גם כאשר הדליפה מוסתרת, אתה עלול להיתקל בכתמי עובש על הקיר, וייתכן שאתה חושב בטעות שזהו מקור הנזילה. אך אנו ממליצים לא להסתמך על זה, וכמובן לא לעשות נזק מיותר מבלי להתייעץ ולהזמין חברה מקצועית שמאתרת נזילות באופן מדויק.

הדמיה טרמית לאיתור נזילות זהו פתרון מצוין לאיתור מהיר ומקצועי של נזילות. ככל שתעשו זאת מוקדם יותר תוכלו לחסוך זמן, כסף והרבה עוגמת נפש שתגרום לנזקים בעתיד עקב דליפות שלא טופלו כראוי.

ומהן עוד הסיבות השכיחות לנזילת מים?

• ליקויי בניה של מערכת הצנרת

• חיבור צינור רופף

• פיצוץ צינור או סדק

• איטום קירות וחלונות

• בלאי של צינורות בבניין

• כלים סניטריים כגון שירותים, כיורים, אמבטיות וכו ‘

• אטומים שבוצעו בצורה לא נכונה.

• מים דולפים בדירה למעלה או בשכן ליד

• איטום לקוי של גג הבית וחדירת מי גשמים

כיצד אנו משתמשים במצלמה טרמית לאיתור נזילות מים בחולון?

ובכן, כפי שהזכרנו לעיל, מצלמות הדמיה תרמית משמשות לאיתור דליפות בחולון והן פתרון מצוין לדליפות נסתרות או נראות לעין. המצלמה מבוססת על חום ויודעת להבחין בהבדלי טמפרטורה. מתקבלת תמונה טרמית של אזור הצילום.

כל אזור בתמונה יהיה צבוע בצבע אחר כדי לציין את רמת הטמפרטורה. המצלמה תציג מגוון צבעים מכחול לאדום והגוונים הכלולים בו. אדום מציין את האזור החם וכחול מציין את האזור הקר, מה שבעצם יראה לנו את מקור הנזילה.

מצלמת הדמיה טרמית לאיתור נזילות

המצלמה מבוססת על טכנולוגיית אינפרא אדום, כך שנוכל לסרוק את הצינור שמאחורי הקיר ולזהות את מקור הנזילות והלחות מבלי לפגוע סתם בקיר או ברצפה. בעזרת הדמיה טרמית הנזק יהיה מינימלי, ויתרחש במקום בו נזהה נזילות מים בצינור, מה שיוביל לטיפול מהיר ומקצועי יותר ולמזעור נזקים.

כיצד פועל תהליך שימוש בצילום טרמי לבדיקת נזילות בחולון?

ישנם מגוון הליכי בדיקה שצריך להשתמש בהם לאיתור נזילות במצלמה טרמית.

השלבים העיקריים לאיתור הנזילה:

ראשית, נתחיל לחפש ולבדוק את המבנה כדי למצוא סימני רטיבות במערכת הצנרת, כגון כתמי עובש, איטום לקוי סביב הברז וכו ‘.

לאחר מכן יש צורך לבדוק את ההבדל בלחץ המים בצינור.

זוהי בדיקה המתבצעת על ידי חיבור מד לחץ מים למערכת המים. נשתמש בבדיקה זו כדי לבדוק האם יש הפרש לחץ שיכול להצביע על דליפה. בנוסף לשימוש בבדיקה זו, נוכל גם לדעת האם מים חמים דולפים ממערכת המים או צינורות מים קרים.

סוג הנזילה ושיטת איתור נזילות

לאחר שקבענו את מיקום הנזילה, נתאים את סוג האיתור והשיטה המתאימים ביותר. לדוגמה, אם הקיר רטוב, נצטרך להשתמש במצלמה טרמית. ומצד שני, במקרה של דליפה מחוץ לבניין, עדיף להשתמש בגז לאיתור נזילות מים בחולון.

לעיתים יש סוג של דליפה שצריך לזהות במצלמה הטרמית. מצלמות הדמיה טרמית מאפשרות מיפוי וסריקה של מבנים דרך אריחים או קירות, תקרות וכו’ ללא שבירות או הרס.

לאחר שנמצא את הדליפה, נתקן את הנזילה ללא נזק מיותר. במקרה של דליפת צינור, ייתכן שנצטרך לבצע תיקון צינורות לא הרס.

כיצד למצוא חברת איתור נזילות בחולון?

תושבי חולון יכולים להירגע וליהנות משירותי בדיקת נזילות באמצעות מצלמה תרמית וציוד טכנולוגי מתקדם לאיתור נזילות. כל שעליך לעשות הוא למצוא את המומחה המתאים לבצע את העבודה. לכן, אם אתם מתכננים להזמין איתור נזילות מים בחולון, אנא בדקו וקבלו ייעוץ ממכרים או מאנשי מקצוע בתחום או המלצות ברשת. בדוק אם יש לו את הכלים המתאימים, הידע והניסיון לביצוע תהליך איתור הנזילות באופן הטוב ביותר.

אם אתה צריך לספק דו”ח איתור לחברת ביטוח או לבית המשפט, אנא ידע מראש וודא שהוא יכול להכין עבורך בצורה המקצועית ביותר.

אם גם אתם גרים בחולון והסביבה, וסובלים מנזילות ורטיבות בבית, חייגו עוד עכשיו או שלחו הודעה ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ טלפוני ללא עלות ולטיפול מהיר בנזילה.

5/5 - (1 vote)
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן